فالو باما: همراه شما برای دیده شدن در اینستاگرام

ایده ما برای راه‌اندازی فالو باما، این بود که در کنار شما به دیده شدن هرچه بیشتر محتوای شبکه‌های اجتماعی‌تان کمک کنیم. یکی از چالش‌های همیشگی کسب و کارها در ابتدای مسیر این است که نمی‌دانند چگونه مخاطبان‌شان را از حضور خود مطلع کنند. فرض کنید یک فروشنده لباس بخواهد فعالیتش را در اینستاگرام شروع کند. حساب کاربری اینستاگرام را می‌سازد، نقشه راه تولید و انتشار محتوا را می‌چیند، از لباس‌هایش عکاسی می‌کند و آماده کار در اینستاگرام می‌شود. تا این‌جا نیمی از راه پیموده شده، اما سؤال اصلی این است که این فروشنده از کجا باید خودش را به مشتریان نشان دهد؟ مردم از کجا قرار است بفهمند که چنین فروشگاهی در اینستاگرام وجود دارد؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی است که حول محور «توجه» و «تأثیر» ساخته شده. برای موفقیت در این پلتفرم باید پیش از هر محصول یا کالایی، توجه بفروشید تا تأثیرگذار شوید. با این حساب تعداد دنبال کنندگان شما ارتباط مستقیمی با جلب توجه دیگران به برند شما دارد.

فالو باما این‌جا وارد عمل می‌شود.

بخشی از اعتماد مخاطبان، به این برمی‌گردد که فروشگاه اینستاگرامی شما چه تعداد دنبال کننده دارد. فرض کنید وارد یک پیج فروشگاهی می‌شوید و می‌بینید که محصولات خوبی را می‌فروشد. ظاهر صفحه هم بسیار حرفه‌ای است و عکاسی حرف ندارد. اما یک جای کار می‌لنگد. این صفحه فالوورهای زیادی ندارد.

شک نمی‌کنید؟

ما به شما کمک می‌کنیم تا در ابتدای کار تعداد فالوورهای پیج‌تان را زیاد کنید. به این ترتیب وقتی کسی با صفحه شما روبه‌رو می‌شود، علاوه بر محتوای خوب و حرفه‌ای، دنبال کنندگان شما را هم می‌بیند و راحت‌تر به شما اعتماد می‌کند.

چرا فالو باما؟

رأی اعتماد هر برندی را مشتریانش به آن می‌دهند. ما هم مفتخریم که مشتریانی چون شما به ما اعتماد کرده‌اند. سرمایه ما، رضایت کارفرمایان قبلی، تجربه سال‌ها فعالیت در حوزه اینستاگرام مارکتینگ و تیمی از متخصصان اینستاگرام است که به طور تخصصی در زمینه افزایش فالوور در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند.

ما مسیر شما را برای دیده شدن، جلب توجه و افزایش فالوور هموار می‌کنیم.