سبد خرید / 0
ایده برای پست اینستاگرام

پست های اینستاگرام مهم ترین فاکتور برای افزایش فالوور هستند. چنانچه پست های خوبی نداشته باشید فالوورها اعتماد چندانی به پیج شما نخواهند کرد. باید بدانید که پست ها ویترین صفحه و پیج تان هست و باید خلاقیت زیادی در تولید و انتشارشان داشته باشید تا در نهایت موجب شوند تا فالوورهای بیشتری به دست آورید. چنانچه ایده ای برای تولید پست های اینستاگرامی خود ندارید و نمی دانید که چطور پست هایی خلاقانه و زیبا انتشار دهید، همراه ما در ادامه مطلب باشید چرا که می خواهیم 30 ایده جذاب و فوق العاده برای پست های اینستاگرامی را با شما در میان بگذاریم.

ایده برای پست اینستاگرام

30 ایده برای گذاشتن پست در اینستاگرام

ایده هایی که در زیر آن ها را ذکر کرده و توضیح می دهیم جزو خلاقانه ترین ایده ها برای گذاشتن پست در اینستاگرام هستند. چنانچه می خواهید روند صعودی تعداد فالوورهای پیج تان بیشتر شود، حتما به این ایده ها توجه کنید چرا که هر یک از آن ها می توانند دلیلی برای موفقیت پیچ تان شوند.

نظر سنجی اینستاگرامی

یکی از روش های جذاب برای خلق پست های زیبا ایجاد نظرسنجی اینستاگرامی است. این کار موجب تعامل شما با کاربران و فالوورهایتان می شود و می توانید حتی از نظر و سلیقه آن ها هم اطلاعاتی به دست آورده و متناسب با خواسته شان پست های خود را منتشر کنید.

پست آموزشی

متناسب با محتوایی که پیچ تان دارد، همواره پست های آموزشی مختلف منتشر کنید. پست های آموزشی شما باید به نحوی باشند که هم خلاقانه بوده، هم حوصله سر بر نبوده و هم کاربر بتواند نکته یا نکات جدیدی را از طریق آن ها بیاموزد.

محتوای سرگرم کنند

کاربران شما دوست دارند با چه لحنی با آنها صحبت کنید؟ با توجه به لحنی که می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید، از سلایق و خواسته هایشان مطلع شوید و سپس با توجه به خواسته شان محتوا منتشر کنید تا بتوانید آن ها را سرگرم کرده و در پیج تان ماندگارشان کنید.

ایده برای پست اینستاگرام

استفاده از نقل قول ها

بزرگان کسب و کار شما در مورد رشد و پیشرفت در آن چه می گویند؟ مثلا اگر پیچی در زمینه موفقیت دارید می توانید از نقل قول های بزرگان در مورد موفقیت منتشر کنید یا اگر پیجی در مورد برنامه ریزی دارید می توانید از نقل قول های بزرگان در مورد برنامه ریزی و اهمیت آن استفاده کنید.

محتوای انگیزشی

محتواهایی منتشر کنید که انگیزه دهنده هستند. مثلا اگر در زمینه کنکور پیجی تاسیس کرده اید، به کاربران خود انگیزه بدهید و به آن ها امید اینکه می توانند در کنکور موفق شوند بدهید. این کار باعث می شود تا پست های شما خلاقانه و جذاب باشند.

پست های چالشی

از پست های چالشی استفاده کنید! از دیگران بخواهید که چالشی را اجرا کنند یا شما خود چالشی را برگزار کرده و دیگران را متمایل کنید که بخواهند دوستان و آشنایان شان را به این چالش دعوت کنند. این پست ها می توانند تعداد فالوورهای زیادی را برایتان به ارمغان آوردند.

ایده برای پست اینستاگرام

پست مسابقه ای

پست های مسابقه ای منتشر کنید و در آن ها از کاربران خود بخواهید که در مسابقه شما شرکت کنند. جایزه های هیجان انگیزه و مناسب تهیه کنید و به افراد برنده جایزه بدهید تا دیگران هم رغبت کنند تا در مسابقه های اینستاگرامی شما شرکت کنند

معرفی کتاب

شما می توانید کتاب هایی که در حوزه کسب و کارتان نوشته شده اند را معرفی کنید. در بازه های زمانی مختلف کتابی را معرفی کنید، خلاصه ای از آن را بنویسید و سپس نظر خود را به اشتراک بگذارید. این کار باعث می شود تا پست های شما جذاب به نظر برسند.

عکس های مخاطبان

از عکس ها یا ویدیوهایی که مخاطبان تان در زمینه کاری تان گرفته اند و می توانند ایده ای جذاب برای پست ها باشند استفاده کنید. در واقع از کاربران بخواهید تا در یک زمینه خاص عکس های خوبی بگیرند تا شما آن ها را پست کنید. این هم یکی دیگر از ایده های جذابی است که می تواند کمک تان کند پیچ تان را رشد دهید.

معرفی رویدادها

از رویدادهایی که اخیرا قرار است در زمینه کسب و کار شما به وجود بیایند صحبت کنید. مثلا چنانچه قرار است نمایشگاهی برگزار شود، در مورد آن پستی منتشر کرده و صحبت کنید. این کار باعث می شود تا پست های به روز و جذابی داشته باشید.

آمار و ارقام

در پست های خود از آمار و ارقام استفاده کنید! مثلا سالانه چند نفر در کشور کتاب می خوانند؟ چند دقیقه کتاب مطالعه می شود و ...؟! آمار و ارقام برای کاربران جذاب هستند و همواره جذب شان می شوند تا از آن ها اطلاع پیدا کنند.

مرور بهترین پست های اخیر

شما می توانید پستی منتشر کرده و در آن از پست های اخیری که انتشار داده اید صحبت کنید. در مورد کیفیت آن ها، نکته کلی که قرار بود بیان کنند و ... صحبت کنید. این پست ها می توانند به عنوان جمع بندی عمل کرده و تاثیر مناسبی روی پیشرفت پیچ شما بگذارند.

ایده برای پست اینستاگرام

استفاده از پست با فرمت های مختلف

از قالب های مختلف برای پست هایتان استفاده کنید. مثلا چنانچه همیشه عکس به اشتراک می گذاشتید، از فیلم استفاده کنید. تنوع دادن در فرمت و قالب پست ها می تواند جذابیت بیشتری به پیج تان بدهد.

عکس و ویدیو حیوانات

حیوانات همیشه برای مردم جذاب هستند به خصوص حیوانات اهلی که همیشه با ویدیوهای مختلف شان در اینترنت سر و صدا به پا می کنند. از حیوانات می توانید برای ایجاد پست های خلاقانه و جذاب استفاده کنید. حیوانات می توانند ابزاری برای پیشرفت وب سایت شما باشند! مثلا پست هایی در مورد حمایت از آن ها بگذارید یا ...! این کار کمک زیادی می کند که کاربران ارتباط بیشتری با پیج تان بگیرند.

شعر و داستان

شعرها و داستانها محتوایی جالب و سرگرم کننده دارند پس می توانند یک ایده فوق العاده برای پیج تان باشند. شعر و داستان هایی که متناسب با محتوای پیج تان هستند را منتشر کنید

پشت صحنه

از پشت صحنه محیط کاری و پیج تان تصاویر و ویدیوهایی منتشر کنید تا مردم بیشتر با تلاش هایی که برای پیج می کنید آشنا شوند.

معرفی فیلم یا سریال

فیلم و سریال هایی که متناسب با محتوای پیج تان هستند را معرفی کنید. این کار باعث می شود تا علاقه مندان به فیلم و سریال را هم به پیج خود جذب نمایید.

پست های سریالی

پست هایی بگذارید که محتوای آن ها در قالب یک پست تمام نمی شود. در این پست ها برای اینکه کاربر از محتوای به طور کامل مطلع شود، نیاز دارد که به صورت مدام پیج تان را چک کند تا پست های جدید و محتواهای جدید را ببیند. این کار موجب می شود تا دائما به پیج شما سر زده و تبدیلبه مخاطب دائمی تان شود.

مطالب ترند و وایرال

از مطالبی که جدیدا ترند شده و همه در موردشان صحبت می کنند استفاده کنید تا یک ایده جذاب و عالی برای ایجاد پست اینستاگرامی داشته باشید

پست مقایسه ای

قسمت های مختلف محتوای پیج تان را با محتواهای دیگر مقایسه کنید و شباهت یا تفاوت آن ها را بیان کنید.

پست پازلی

پست پازلی علاوه بر اینکه جذاب است موجب می شود تا شکل و شمایل پیج شما هم تغییر کرده و زیباتر شود. پست های پازلی بسازید و در بازه های زمانی مختلف منتشر کنید.

ایده برای پست اینستاگرام

استفاده از تجربه

تجربیات شخصی خود را در زمینه محتوای پیج تان منتشر کنید چرا که این هم یک روش عالی برای انتشار پست خلاقانه است.

ویدیو آنباکسینگ

محصولاتی که مرتبط با محتوای پیج تان هستند را خریداری کرده و آن ها را آنباکسینگ کنید.

برنامه روتین تان را به اشتراک بگذارید

از برنامه روتین زندگی تان و آنچه در روزمره پشت سر می گذارید صحبت کنید تا دیگران بیشتر با شما آشنا شده و رابطه صمیمی تری با شما برقرار کنند.

پست مناسبتی

پست های مناسبتی مثل تبریک یا تسلیت مربوط به محتوای پیچ می تواند به شما کمک کند که ارتباط صمیمانه و بهتری با مخاطبان تان برقرار کنید. پس هر از چند گاهی از این پست ها هم استفاده کنید.

استفاده از میم های جذاب

میم ها امروزه جزو پست های جذاب و ترند شده اند. شما می توانید از میم های مرتبط با محتوای پیج تان استفاده کنید تا دیگران را به پیج تان جذب کنید.

پست کردن پست دیگران

مطالبی که دیگران پست کرده اند را پست کنید و نظرتان را در مورد آنچه آن ها به اشتراک گذاشته اند بدهید.

پست کردن توییت ها

آنچه که دیگران توییت کرده اند یا توییت های ترند و پر طرفدار را پست کنید و نظرتان را در مورد آن ها بدهید.

پاسخ به سوالات پر تکرار

سوالاتی که به صورت مکرر مورد خودتان یا پیج تان می شود را به صورت پست منتشر کنید و پاسخ تان را به آن ها بدهید.

توضیح محصول

شما می توانید محصولات تان را منتشر کنید و در مورد خواص و مزایای شان صحبت کنید.

ایده برای پست اینستاگرام

ایده پست اینستاگرامی جذاب

تمام ترفندها و نکاتی که به شما گفتیم موجب می شوند تا پست های اینستاگرامی جذاب و خلاقانه ای منتشر کنید. این پست ها می توانند در طولانی مدت فالوورهای زیادی را برایتان به ارمغان آوردند. برای داشتن پست های متفاوت و جذاب همواره سعی کنید از همه این ایده ها در زمان های مختلف و مناسب استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر  نسبت به اینستاگام می توانید با فالو با ما همراه باشید و از خدمات آن بهره ببرید.

نوشتن دیدگاه