حتما شما هم تا به حال از فیلترهای عکاسی همچون فیلترها مخصوص صاف کردن و شفاف کردن پوست صورت، و فیلتر درشت کردن چشم های خود استفاده کرده اید. بهتر است بدانید که دوربین سلفی اینستاگرام نیز انواع مختلف فیلترهای عکاسی را جمع آوری نموده است. امروزه اینستاگرام یکی پیام رسان های اجتماعی می باشد که فیلترهای بسیار زیادی را به منظور جذاب تر شدن و زیباتر شدن چهره افراد ارائه نموده است. انواع فیلتر های آرایشی که در اینستاگرام موجود هستند باعث جذاب تر شدن و زیباتر شدن استوری های شما خواهند شد. هنگامی که شما قصد استوری‌ گذاشتن یا گرفتن لایو را دارید، باید مدت زیادی را به منظور آرایش چهره خود صرف کنید. اما در صورت استفاده از فیلتر های اینستاگرام دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه های اضافی نخواهد بود، زیرا این فیلترها به صورت کاملا طبیعی و جذاب باعث زیباتر به نظر رسیدن چهره شما می شوند. یکی از فیلتر های اینستاگرام که بسیار پرطرفدار هم می باشد فیلتر دماغ عملی است. این فیلتر با نام cute baby شناخته می شود. فیلتر دماغ عملی نه تنها باعث کوچکتر شدن، زیباتر شدن و باریک تر شدن بینی شما می شود؛ بلکه پوست شما را نیز بسیار صاف تر خواهد کرد. بنابراین در صورتی که پوست شما دچار لکه و یا چروک می باشد می توانید از این فیلتر استفاده کنید تا هم دماغ زیباتر و عملی داشته باشید و هم پوست صورت شما شفاف تر و صاف تر نشان داده شود. این فیلتر همچنین باعث زیباتر شدن چشم های شما نیز خواهد شد. ما در ادامه این مقاله فیلترهای زیبایی اینستاگرام را بیشتر برای شما معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه بمانید.

معرفی فیلترهای زیبایی اینستاگرام که برای بلاگرها مناسب هستند

بلاگر های اینستاگرام که از این راه کسب درآمد می‌ کنند در تمام طول روز باید از خود استوری و لایو منتشر کنند. به همین جهت نیز به جای صرف زمان و هزینه های اضافی برای آرایش چهره خود ترجیح می دهند که از فیلترهای اینستاگرام استفاده نمایند. از جمله فیلترهایی که شما به عنوان یک بلاگر می توانید از آن ها بهترین استفاده را داشته باشید می توان موارد زیر را نام برد؛

  • فیلتر (natural): این فیلتر یکی از فیلترهای زیبایی اینستاگرام می‌ باشد که چهره شما را بدون آرایش ولی کاملا شاداب و جذاب نشان می‌ دهد. همان طور که از نام این فیلتر نیز پیداست تمامی لکه ها و همچنین چروک های پوستی شما را به صورت کاملا طبیعی از بین می‌ برد و بدون هیچ گونه آرایش و یا به وجود آوردن حالت مصنوعی، باعث زیباتر به نظر رسیدن چهره شما می شود.
  • فیلتر (top beauty): شما با استفاده از فیلتر تاپ بیوتی می‌ توانید تا حد چشمگیر و قابل توجهی صورت خود را زیبا تر نشان دهید. این فیلتر باعث می‌ شود تا لب های شما برجسته تر و زیباتر نشان داده شوند. علاوه بر آن صورت شما نیز کاملا صاف و عاری از هرگونه کک و مک نشان داده خواهد شد. شما با استفاده از این فیلتر می توانید موهای خود را نیز رنگ کنید و آن ها را با رنگ بلوند به نمایش بگذارید.
  • فیلتر (soft grain): یکی دیگر از فیلتر های آرایشی اینستاگرام است که کاملا طبیعی عمل می‌ کند فیلتر سافت گرید می باشد. این فیلتر نیز باعث زیباتر شدن فرم بینی و همچنین حالت دار شدن مژه و خط چشم می شود.

کدام فیلترهای اینستاگرام دماغ را کوچک تر نشان می دهند؟

همانطور که در بالا نیز اشاره کرده‌ایم برخی فیلتر های آرایشی اینستاگرام می‌ توانند باعث زیباتر به نظر رسیدن دماغ و کوچک تر به نظر رسیدن آن شوند. انواع مختلف فیلتر های اینستاگرامی که باعث زیباتر به نظر رسیدن چهره شما می شوند ممکن است که چهره شما را به صورت کاملا مصنوعی تغییر دهند. اگر قصد دارید که در عین تغییرات اساسی، باز هم طبیعی جلوه کنید، بهتر است که از بهترین فیلترهای اینستاگرام استفاده کنید. ما در ادامه این مطلب به چند مورد از بهترین فیلتر های زیبایی که باعث زیباتر به نظر رسیدن دماغ شما خواهند شد اشاره کرده ایم.

  • فیلتر pixie
  • فیلتر cute baby
  • فیلتر soft grain
  • فیلتر top beauty
  • فیلتر glam

برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به فیلتر های اینستاگرام و همچنین آگاهی از روش های استفاده آن ها می توانید با فالو با ما همراه باشید و از خدمات آن استفاده کنید.

 

نوشتن دیدگاه