سبد خرید / 0
چگونه در روبیکا لایک جمع کنیم

این روز ها با توجه به اینکه اپلیکیشن اینستاگرام در ایران فیلتر شده است، افراد زیادی در اپلیکیشن روبیکا حساب کاربری مختص به خودشان را درست کرده اند و محتواهای مختلفی با توجه به چارچوب مشخص شده توسط روبیکا، در قالب پست یا استوری تولید می کنند و با سایر کاربران روبیکا به اشتراک می گذارند.  الگوریتم اپلیکیشن روبیکا نه کاملا اما در بعضی از موارد شبیه به اپلیکیشن اینستاگرام است. به طور مثال مانند اپلیکیشن اینستاگرام، در روبیکا هرچقدر تعامل صفحه بالاتر باشد تعداد لایک ها و ویو پست ها بالاتر است، بنابراین موضوع مهم این است که محتواهای تولید شده برای دیده شدن و کسب آمار بالا در روبیکا، باید به تعداد لایک های بالایی برسند تا در ویترین روبیکا، اولویت کسب کنند و در نتیجه آمار پیج و بازدید های صفحه مورد نظر به نقطه مطلوبی برسد.

فالو با ما: خرید لایک در روبیکا

اگر شما برای پست های صفحه روبینو خود در روبیکا، به دنبال لایک و افزایش تعامل در صفحه هستید، اصلا نگران نباشید. زیرا برای افزایش لایک در روبیکا، باید به چند نکته توجه کنید. اول اینکه از هشتگ های کاربردی در کپشن پست های خود استفاده کنید تا افزایش ویو داشته باشید. افزایش ویو احتمال لایک را برای پست مورد نظرتان بالا می برد. نکته حائز اهمیت دیگری که باید به آن توجه کنید این است که پست مورد نظر خود را با تیترهای به روز و جذاب منتشر کنید تا برای مخاطب جذاب و چشمگیر باشد.

 شما می توانید پست مورد نظر خود را در روبیکا به طور خصوصی با دوستان و کاربران در روبیکا به اشتراک بگذارید. این کار علاوه بر افزایش بازدید پست، افزایش لایک را نیز به دنبال دارد. ضمن در نظر گرفتن نکات گفته شده و اهمیت آن ها، یک راه دیگر برای افزایش لایک در روبیکا وجود دارد. این روش سریع تر و کاربردی تر است به شرط اینکه استفاده از این روش را از طریق منابع و افراد معتبر انجام دهید تا به درستی کار شما انجام شود و ضرری برای صفحه روبینو شما نداشته باشد. خرید لایک روش موثری برای رونق کسب و کار شماست.

فالو با ما: خرید لایک در روبیکا

همانطور که گفتیم خرید لایک یکی از برترین روش های افزایش لایک پست های روبینو در روبیکا است. شاید از نظر شما تعداد لایک های یک پست اهمیت چندانی نداشته باشد اما در اصل برای دیده شدن صفحه و افزایش دنبال کننده های صفحه، تعداد لایک پست ها حائز اهمیت است. البته باید در نظر داشته باشید که خرید لایک و افزایش لایک پست ها اگر توسط اکانت های فیک انجام بگیرد برای صفحه کاربری شما در روبیکا خطرناک است. بنابراین باید انجام این کار توسط شرکت ها و منابع معتبری انجام بگیرد تا خرید لایک را برای شما به وسیله اکانت های واقعی انجام دهند و تعامل صفحه شما به طور صحیحی افزایش یابد.

اگر شما قصد دارید برای افزایش لایک پست ها در صفحه روبینو خود، از این روش استفاده کنید پیشنهاد ما برای شما سایت فالو با ما است. فالو با ما قادر است با به صرفه ترین قیمت، خرید لایک روبیکا را برای مشتریان خود انجام دهد. خرید لایک توسط فالو با ما از طریق اکانت های واقعی و بدون هیچ خطری برای صفحه شما در روبیکا، انجام می شود. علاوه براین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در سایت فالو با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید.

با خرید لایک در روبیکا بهتر دیده شوید

اکنون که توجه افراد زیادی به سمت اپلیکیشن روبیکا رفته است، از این اپلیکیشن برای کسب درآمد از طریق تولید محتوا در قالب پست و استوری و حتی فروش محصولات استفاده می شود. بنابراین برای دیده شدن باید اقداماتی را انجام داد تا کسب و کار شما رونق بگیرد و به درآمد مطلوبی برسید.

با خرید لایک در روبیکا بهتر دیده شوید

یکی از این راه ها برای دیده شدن در روبیکا، افزایش لایک پست های شما در صفحه روبینو است. شما می توانید افزایش لایک برای پست هایتان را از طریق خرید لایک توسط سایت فالو با ما انجام دهید و شانس دیده شدن خود را بالا ببرید. خرید لایک باعث می شود تعداد لایک پست های مورد نظرتان افزایش یابد و در نتیجه تعامل صفحه شما به حد مطلوبی برسد.

 

نوشتن دیدگاه