سبد خرید / 0
چگونه در روبیکا استریم کنیم

استریم در واقع قابلیتی است که با استفاده از آن و اینترنت پر سرعت می توان فیلم های ویدئویی را با کیفیت بالا مشاهده کرد و یا به وسیله آن تماس ویدئویی برقرار کرد. تفاوت استریم با دانلود کردن در این است که برای دانلود فایل باید منتظر ماند در صورتی که با استریم می توان همزمان تا دانلود شدن کامل فایل از آن استفاده کرد. روبیکا یکی از برنامه های مجازی داخلی است که برخی افراد از آن استفاده می کنند از این رو اطلاع در مورد چگونگی استریم در روبیکا برای این افراد مهم است. یکی از قابلیت های روبیکا تماشای آنلاین فیلم و سریال است که به وسیله استریم کردن انجام می شود.

از آن جایی که استریم روش مناسبی برای دسترسی به محتوا در فضای مجازی است برای بیشتر کاربران حائز اهمیت است و در روبیکا به دو صورت مقطعی و دائمی انجام می شود. در روبیکا کانال های بسیاری وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان انواع فیلم، ویدئو و ... را به صورت استریم مشاهده کرد. برای استریم کردن در روبیکا باید با سرورهایی که از قبل فایل رسانه ای را دانلود کرده اند و از راه دور میزبانی می شوند ارتباط برقرار کرد. برای افرادی که در روبیکا فعالیت می کنند ممکن است این سوال پیش بیاید که چگونه در روبیکا استریم کنیم؟ در کل استریم کردن در روبیکا و دیگر شبکه های مجازی کار تخصصی است که باید توسط افراد ماهر در این زمینه به همراه اینترنتی پر سرعت انجام و میزبانی شود.

آموزش لایو استیریم به طور همزمان در روبیکا

با توجه به این که بیشتر افراد تمایلی به خواندن متن های طولانی ندارند کاربران ترجیح می دهند با استفاده از لایو استیریم در شبکه های اجتماعی مانند روبیکا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. امروزه اکثر کسب و کارها برای ارتباط موثرتر با مخاطبان خود از لایو استیریم استفاده می کنند، زیرا با این کار می توانند با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار کنند و میزان اعتماد آن ها را افزایش دهند. در واقع با لایو استیریم به صورت همزمان در روبیکا می توان تعامل بین مخاطبان و کسب و کارها و قدرت بازاریابی را تا حد زیادی افزایش داد.

آموزش لایو استیریم به طور همزمان در روبیکا

 استفاده از برنامه روبیکا بسیار ساده است و تنها با چند کلیک می توان با مخاطبان ارتباط زنده برقرار کرد در کانال های روبیکا امکان پخش زنده وجود دارد تا کاربر با مخاطب های خود صحبت کند. با لایو استیریم به طور همزمان در روبیکا این امکان وجود دارد که محتوا با یک سرور شخصی یا عمومی در دسترس دیگر کاربران قرار گیرد و با لایو استیریم کاربر به صورت زنده به محتوا دسترسی پیدا کند. لایو استیریم همزمان در روبیکا برای کلاس های آموزشی، مسابقات ورزشی، کنفرانس ها و ... کاربرد گسترده ای دارد. آموزش لایو استیریم به طور همزمان در روبیکا به این صورت است:

 ابتدا باید نرم افزار مناسبی برای لایو استریم دانلود کنید و وارد نرم افزار شوید و یک تا ده سنس طراحی کنید و تنظیمات لازم را برای نمایش در روبیکا انجام دهید. پس از آن وارد پخش زنده روبیکا شوید و در قسمت سه نقطه بالا برای انتخاب دوربین، دستگاه خارجی را انتخاب نمایید تا روبیکا کدی به شما بدهد. کد را کپی کرده و وارد نرم افزار لایو استریم شوید. در قسمت استریم کد روبیکا را وارد کرده و اپلای کنید. سپس گزینه استارت استریم را بزنید. به طور کلی آموزش لایو استریم به طور همزمان در روبیکا بسیار تخصصی است و باید با دقت بسیاری و با رعایت نکات مهم انجام شود.

لایو استیریم چیست

یکی از راه های قدرتمند که با استفاده از آن کاربران با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند لایو استیریم است. در واقع با استفاده از قابلیت لایو استیریم کاربران می توانند به صورت زنده محتوای خود را از راه اینترنت برای مخاطبان بفرستند و نتیجه مثبتی را دریافت کنند. لایو استیریم امروزه رشد بسیاری داشته و توانسته بیش از 28 درصد سرمایه گذاری بازاریابان را به خود اختصاص دهد. با استفاده از لایو استیریم می توان بدون هیچ فیلتری با مخاطبان ارتباط برقرار کرد. با دیدن چهره و شنیدن صدا می توان ارتباط بهتری با برندها برقرار کرد.

لایو استیریم چیست

به طور کلی استفاده از لایو استیریم مزایای بسیاری دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.

  • بیش از 80% مخاطبان ترجیح می دهند ویدئو زنده ببیند تا یک پست را بخوانند.
  • با دیدن ویدئوهای لایو استیریم همکاری با برند لذت بخش تر می شود.
  • احتمال به اشتراک گذاشتن محتوا توسط مصرف کنندگان بسیار زیاد است.
  • طرفداران ویدئوهای زنده نسبت به پست های معمولی بیشتر است.
  • قابلیت لایو استیریم کردن در اکثر شبکه های مجازی وجود دارد.

امروزه پلتفرم های گوناگونی برای دسترسی به انواع استریم وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان محتوای خود را به صورت زنده با دیگر کاربردان به اشتراک گذاشت.

 

نوشتن دیدگاه