سبد خرید / 0
تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

شبکه اجتماعی اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ نسخه جدید این پیام رسان را در اختیار کاربران قرار داده است. به منظور استفاده از ویژگی ها و آپشن های جدید این برنامه پرطرفدار، کاربران می توانند اینستاگرام خود را آپدیت کنند و از نسخه جدید آن استفاده کنند. سازندگان این اپلیکیشن محبوب، مرتب در حال ایجاد تغییر در برنامه اینستاگرام هستند. شما نیز اگر با این برنامه زیاد کار می کنید و یا کسب و کارهای اینترنتی خود را از طریق اینستاگرام مدیریت می کنید، باید اطلاعات لازم در زمینه تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ داشته باشید تا بتوانید از ویژگی ها و قابلیت های آن استفاده کنید و پیج خودتان را بهینه سازی کنید. استفاده از قابلیت های نسخه جدید قطعاً موجب افزایش دنبال کنندگان خواهد شد و این خود عامل رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی می‌ شود. برای استفاده از آپشن های جدید این برنامه باید آخرین ورژن اینستاگرام ۲۱ را دانلود کنید. در بخش‌های بعدی این مبحث قابلیت ها و امکانات جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ را برای شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.
تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

در این بخش درباره تغییراتی که در به ‌روزرسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ قابل استفاده هستند، صحبت می ‌کنیم:

 • تغییر دادن تم در آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱
  کاربران می توانند حالت تاریک صفحه اینستاگرام خود را فعال یا غیرفعال کنند. با توجه به موقعیت فرد استفاده از دارک مود یا تم تاریک امکان‌ پذیر است.
 • قابلیت چک کردن ایمیل در اینستاگرام
  در به روز رسانی جدید، اینستاگرام این قابلیت را پیدا کرده تا کاربران بتوانند ایمیل هایی که در طول دو هفته اخیر خود دریافت کرده ‌اند را چک کنند. به این صورت دیگر افراد سود جو نمی ‌توانند به وسیله ایمیل اینستاگرام از کاربران کلاهبرداری کنند. برای فعال کردن آپشن تیک ایمیل در اینستاگرام، کاربران می ‌توانند از داخل پروفایل خود در قسمت تنظیمات به قسمت امنیت بروند و دریافت ایمیل در ۱۴ روز گذشته را فعال کنند.
 • امکان محدود کردن اکانت یا پیجی که مورد علاقه شما نیست
  در آپدیت جدید اینستاگرام، کاربران می توانند به راحتی و با استفاده از قابلیت ristrict (محدود کردن) پیج هایی را که دوست ندارند ببینند و یا پیامی از آن ها دریافت کنند را به راحتی محدود کنند. در گذشته بسیاری از کاربران برای این منظور چنین اکانت هایی را بلاک می کردند و شخص متوجه می شد که بلاک شده است؛ اما با استفاده از گزینه محدود کردن، دیگر این گونه نیست و شخص متوجه نمی‌ شود. حتی می توانید در بخش کامنت های محدود شده، کامنت های او را ببینید.

آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

 • قابلیت یادآوری و راهنما در آپدیت جدید اینستاگرام
  در به روز رسانی جدید ۲۰۲۱، کاربران می توانند با استفاده از آن گزینه on this time، تمام رخداد های سال گذشته خود را ببینند و حتی در استوری از آن ها اضافه استفاده کنند. در آپشن راهنما نیز این امکان فراهم شده تا کاربران پست ‌ها و محتواهای پیج خود را دسته ‌بندی کنند.
 • امکان استفاده از قالب های جدید در اینستاگرام
  یکی دیگر از ویژگی های نسخه جدید اینستاگرام، استفاده از قالب ها و الگوهای جدید در قسمت استوری اینستاگرام است. برای اینکه بهتر متوجه شوید در این ‌باره توضیحاتی ارائه می کنیم. شما پس از باز کردن استوری اینستاگرام خود در پایین صفحه، از حالت ایجاد کردن استفاده می کنید و می توانید در این قسمت ویژگی های این قالب جدید را ببینید. ویژگی هایی مثل، انتخاب اکانت مورد علاقه برای فالو کردن و افزودن آهنگ هایی که دوست دارید در قسمت استوری اینستاگرام.
 • امکان ردیابی هشتگ های افراد در اینستاگرام
  با استفاده از این قابلیت جدید، کاربران می ‌توانند هشتگ های شخصی را ردیابی کنند. با این کار متوجه می شوند که هر یک از این هشتگ ها به چه اندازه مهم هستند و موجب جذب بیشتر فالوور در اینستاگرام می ‌شوند.
 • قابلیت حذف دنبال کننده های فیک
  بالا بودن تعداد فالوورها یکی از دلایلی است که افراد برای تشخیص واقعی بودن پیج، به آن اعتماد می ‌کنند. ولی در واقع فالوور های فیک باعث می‌شوند که شما فرصت کافی برای تعامل با مخاطبان خود را نداشته باشید. به همین منظور می توانید با استفاده از این آپشن فالوورهای غیر واقعی خود را حذف کنید.
 • امکان استفاده از شمارش معکوس در استوری
  این آپشن یک راهکار هیجان انگیز است. با استفاده از آن در استوری اینستاگرام خود می توانید درباره رویدادهای جدید به کاربران اطلاع دهید.
 • امکان قرار دادن همزمان پست در چند حساب اینستاگرام
  با استفاده از آپدیت جدید اینستاگرام در ۲۰۲۱، کاربران می توانند همزمان در تمام حساب های خود پست و استوری قرار دهند.
 • قابلیت استفاده از آلت تکست یا متن جایگزین برای پست
  هنگام قرار دادن یک پست یا عکس جدید در اکانت اینستاگرام، کاربران می ‌توانند در قسمت تنظیمات با استفاده از گزینه دسترسی، متن جایگزین خود را انتخاب کنند و به آن اضافه کنند.
 • قابلیت ارسال پست برای کلوز فرند یا دوستان نزدیک
  با استفاده از این آپشن استوری شما تنها برای افرادی قابل مشاهده است که آن ها را به عنوان دوستان نزدیک انتخاب کرده ‌اید

آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

آپدیت جدید اینستاگرام در ۲۰۲۱ چه تغییراتی را ایجاد کرده است؟

از ابتدای بحث تا این قسمت راجع به تغییرات آپدیت جدید برنامه اینستاگرام ۲۰۲۱ توضیحاتی را ارائه نمودیم. در نهایت به چند قابلیت دیگر این پیام ‌رسان محبوب اشاره می ‌کنیم که برای کاربران فعال شده است. انتشار پست های دیگران در استوری شخصی خودتان، یکی از پرطرفدارترین تغییرات نسخه جدید اینستاگرام است. از قابلیت های دیگر نسخه جدید امکان مشاهده زمان فعالیت شما در اینستاگرام است. با استفاده از این ویژگی می توانید زمان فعالیت خود را مدیریت کنید. امکان بارگذاری چند عکس و فیلم در استوری اینستاگرام، فیلتر و دسته بندی پیام های دایرکت، استفاده از نام نشان یا نام تگ در اینستاگرام به جای آیدی، قابلیت دریافت تیک آبی در کنار پروفایل در بروز رسانی جدید اینستاگرام، مشاهده میزان فعالیت فالوورها و کاربران پیج، امکان استفاده از ویژگی پرسش و پاسخ در لایو اینستاگرام، همه و همه جز تغییراتی هستند که در آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ ایجاد شده و این شبکه اجتماعی را بیش از پیش محبوب ساخته اند. در فالو با ما می توانید اطلاعات بیشتری را در زمینه سوشال مدیا و... کسب کنید.

نوشتن دیدگاه