سبد خرید / 0
سایت خارجی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

یکی از اهدافی که همه ادمین های پیج های اینستاگرامی به دنبال آن هستند، افزایش فالوور صفحاتشان است. این افراد بدین ترتیب می توانند درآمد خود را از این شبکه اجتماعی افزایش دهند. یکی از راه ها برای رسیدن به این مقصود استفاده از بهترین سایت خارجی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان است. البته لازم به ذکر است که برخی از خدمات ارائه شده توسط این سایت ها رایگان است. در این مقاله قصد داریم که شما را با بهترین سایت های خارجی فالوور بگیر آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

سایت خارجی افزایش فالوور

سایت های متعددی وجود دارند که می توانید از آن ها برای افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام خود استفاده کنید. اما در کل به دلایل مختلف توصیه می شود که برای خرید فالوور به سایت های ایرانی مراجعه نمایید. در ادامه با برخی از این سایت ها آشنا می شوید.

 • سایت Arabicgram
  سایت arabicgram از جمله بهترین سایت خارجی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به شمار می رود. پس از ورود به این سایت و انتخاب پنل دلخواه باید کشور خود را انتخاب کنید. در انتها با کلیک روی دکمه save میزان مورد نظر فالوور ( برای مثال 1000 فالوور ) رایگان ایرانی در اینستاگرام دریافت خواهید کرد.
 • سایت Growthoid
  نکته قابل توجه در خصوص این سایت فالوورهای واقعی ارائه شده در آن است. سایت های کمتری را می توان یافت که خدمات خود را به صورت دستی عرضه کرده و فالوورهای واقعی ارائه دهند. در حقیقت چنین سایت هایی به صورت طبیعی باعث پیشرفت پیج اینستاگرام شما می شوند.
 • سایت Mr.Insta
  یکی از سایت های خارجی معتبر در زمینه افزایش فالوور سایت Mr.Insta نام دارد. تعداد زیادی از مردم در سراسر دنیا خدمات مختلفی را از این سایت دریافت می کنند. این سایت ربات افزایش فالوور رایگان نیز ارائه می دهد.
 • سایت GrowthSilo
  سایت GrowthSilo یکی از ابزارهای قدرتمند برای افزایش فالوورهای مرتبط با صفحه اینستاگرام شما است. متخصصان این شرکت تکنیک های هدف گیری مختلفی را برای پیشرفت پیج به شما ارائه می دهند.

سایت خارجی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

بهترین سایت افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

اگر به دنبال افزایش فالوورهای با کیفیت در صفحه اینستاگرام خود هستید، پس باید نگاهی به سایت SocialViral بیندازید. این شرکت با توجه به بودجه مورد نظر شما خدمات خود را ارائه می دهد. این بدان معنی است که این سایت بسیار انعطاف پذیر است و می داند که نیازهای هر مشتری متفاوت است.
همچنین لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده توسط این سایت بسیار مناسب هستند. بنابراین شما می توانید با خرید 100 فالوور تنها با قیمت 3 دلار شروع کنید. در ضمن درگاه های پرداخت این شرکت امنیت بالایی دارند، در نتیجه بدون نگرانی از هک شدن کی توانید مبلغ مورد نظر خود را به صورت آنلاین بپردازید.
سایت SidesMedia یکی دیگر از بهترین سایت خارجی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به شمار می رود. کارمندان این سایت از زیر و بم های این شبکه اجتماعی به خوبی آگاهی دارند و نام کسب و کار شما را به دیگران معرفی می کنند. این شرکت در مدت 72 ساعت باعث افزایش فالوورهای پیج شما می شوند که زمان بسیار خوبی است. فالوورهای اضافه شده در این شبکه اجتماعی توسط SidesMedia تماما واقعی هستند و به رشد صفحه شما کمک می کنند.
سایت Famoid نیز یکی دیگر از سایت های فروش فالوور محسوب می شود. البته این سایت خدمات فروش فالوور برای شبکه های اجتماعی دیگری مانند تیک تاک، یوتیوب و فیسبوک را نیز ارائه می دهد. همچنین سایت Krootez سایت پرطرفدار افزایش فالوور خارجی است. این سایت نیز علاوه بر فروش فالوور اینستاگرام پنل های دیگری همچون خرید لایک، ویو و سایر موارد را نیز به شما عرضه می کند.

نوشتن دیدگاه