بهترین فیلتر اینستا برای عکاسی

استفاده از فیلتر های اینستاگرام برای جذاب کردن و متنوع کردن عکس و استوری در بین کاربران این برنامه بسیار متداول شده است. انواع مختلف فیلترهایی که شما می توانید برای استوری های خود به کار ببرید باعث می شوند تا عکس های شما بسیار متنوع تر باشند و برای مخاطبین و فالوورهای شما جذاب تر به نظر برسند. از طرفی استفاده از این فیلتر ها برای استوری ها نیز امکان پذیر است. شما می توانید استوری های مختلف خود را از جمله استوری های طبیعت، غذا، محیط خانه، و یا چهره خودتان را با استفاده از فیلترهای مختلف جذاب تر کرده و سپس آن ها را منتشر کنید. فیلتر های اینستاگرام برای کسانی که از انتشار عکس های تکراری خسته شده اند و دوست دارند فالوورهای آن ها پست ها و استوری های آن ها را با ظاهر جدید تر و جذاب تر ببیند بسیار مناسب و ایده آل هستند. ما در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی بهترین فیلترهای عکاسی اینستاگرام بپردازیم تا شما بتوانید با استفاده از آنها صفحه اینستاگرام خود را جذاب تر از آنچه که هست به فالوور های خود نمایش بدهید. پس تا انتهای مقاله با فالو با ما همراه باشید تا بهترین فیلتر اینستا برای عکاسی را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین فیلترهای عکاسی اینستاگرام

همانطور که گفتیم فیلترهای عکاسی در اینستاگرام قابلیت استفاده برای پست ها و استوری ها را دارند. اگر بخواهیم به صورت لیست وار به چند مورد از این فیلتر ها و به عبارتی به محبوب ‌ترین آن ها اشاره کنیم میتوانیم موارد زیر را نام ببریم.

  • فیلتر مخصوص عکاسی صحنه غروب

شما برای فضای باز و به خصوص برای صحنه غروب آفتاب می توانید از فیلتری با نام Clarendon استفاده کنید. این فیلتر نقاط روشن تر عکس شما را با نور بیشتر، و نقاط تیره تر را با نور کمتر نمایش می دهد و باعث جذاب تر شدن عکس های شما می شود.

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد:
مقایسه بهترین سایت های خرید کامنت

فیلتر مخصوص عکاسی صحنه غروب

  • فیلتر براق کننده و روشن کننده

اگر دوست دارید که یک صحنه عکاسی براق و رویایی به نظر برسد فیلتر Glitter گزینه کاملا ایده آل است. به عنوان مثال اگر دوست دارید که لاک ناخن شما و یا برخی از وسایل شما جذاب تر و براق تر به نظر برسند استفاده از این فیلتر می تواند شما را به هدف تان برساند و یک صحنه بسیار براق و چشم نواز برای شما به وجود بیاورد.

  • فیلتر برنزه کردن چهره

اگر بخواهید از چهره خود عکاسی کنید و تمایل داشته باشید که چهره متفاوتی را به مخاطبین خود نشان دهید می‌ توانید از فیلتری با نام Dreamy Summer استفاده کنید. این فیلتر باعث می‌ شود که رنگ چهره شما برنزه به نظر برسد و بالای سرتان تعداد زیادی پروانه آبی به نمایش دربیایند. ترکیب رنگ برنز و پروانه های آبی باعث جذاب تر شدن و منحصر به فرد شدن چهره شما می شود.

  • فیلتر مخصوص شفاف کردن عکس ها

اگر در طبیعت عکاسی می کنید و یا بیشتر عکس غذا ها و خوراکی ها را در صفحه خود به اشتراک می گذارید فیلتر Lark در این زمینه می ‌تواند بسیار کمک کننده باشد. این فیلتر شفافیت عکس شما را بیشتر و شدت رنگ های گرم از جمله رنگ های قرمز و بنفش را کمتر می کند. در عوض شدت رنگ های سرد همچون آبی و سبز را بیشتر می شود. تغییر در شدت این رنگ ها باعث زیباتر به نظر رسیدن عکس غذاها و عکس هایی که در طبیعت می اندازید می شود.

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد:
چه کسانی تیک آبی دارند | لیست کسانی که در اینستا تیک آبی دارند

معرفی بهترین فیلترهای عکاسی اینستاگرام 

  • فیلتر سه بعدی

یکی دیگر از فیلترهای جذاب که برای عکاسی اینستاگرام  مورد استفاده قرار می گیرد فیلتر سه بعدی است. هنگامی که از خودتان عکس می گیرید می توانید به راحتی قسمتی از صحنه سه بعدی که دوربین تلفن تلفن همراه شما ساخته است باشید.

  • فیلتر عکاسی از غذاها

اگر شما یک صفحه آشپزی دارید و یا اینکه اغلب غذاهای خود را با فالوور های تان به اشتراک میگذارید فیلتر Juno باعث می شود تا تصویر شما زنده تر و شفاف تر از آنچه که هست به نظر برسد. این فیلتر غذاها و مناظر طبیعی همچون مناظر ساحلی را بسیار جذاب تر و زیباتر از آنچه که هستند نشان می دهد و همین مسئله نیز باعث شده است این فیلتر یک فیلتر بسیار محبوب در عکاسی هایی با این مضمون باشد.

نوشتن دیدگاه