سبد خرید / 0
چرا از اینستا فیلم دانلود نمیشه

اینستاگرام، یک اپلیکیشن مفید است که بر اساس عکس و ویدیو طراحی شده است و کاربران آن باید تمام پست های خود را به همراه عکس و فیلم در آن منتشر کنند. به همین دلیل نیز امروزه کاربرد زیادی در صنعت تبلیغات دارد و خوشبختانه توانسته است موجبات رونق کسب و کار های بسیاری را فراهم کند. البته، کار کردن با این برنامه و استفاده کردن از قابلیت ها و امکانات آن نیازمند مهارت است. چرا که ساختار این برنامه مدام تغییر می کند و نسخۀ جدید تری از آن به بازار عرضه می شود و طبیعتاً اگر کاربران در مورد آن اطلاعات کافی نداشته باشند نمی توانند آن طور که باید، از قابلیت های این برنامه استفاده کنند و در صورت بروز کوچک ترین مشکلی، دیگر قادر نخواهند بود که کار خود را ادامه بدهند. با توجه به این که این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است ما قصد داریم در ادامه به طور اختصاصی در مورد علت دانلود نشدن فیلم ها و پست های اینستاگرام صحبت کنیم.
به شما نیز پیشنهاد می کنیم که تا پایان با فالو با ما همراه باشید تا بیش تر با اینستا و ساختار آن آشنا شوید و بتوانید بهتر از آن استفاده کنید.

چرا از اینستا فیلم دانلود نمیشه

چرا از اینستا فیلم دانلود نمیشه؟

بروز مشکل عدم دانلود فیلم های اینستا دلایل متعددی می تواند داشته باشد که مهم ترین آن ها به شرح ذیل است:
1. به روز نبودن برنامه
یکی از دلایل اصلی عدم دانلود فیلم های اینستا می تواند آبدیت نبودن برنامه باشد و کاربر با دانلود نسخۀ جدید این اپلیکیشن به راحتی می تواند تمام فیلم های مورد نیاز خود را دانلود کند.
2. فعال بودن قابلیت power saving
مسألۀ دیگری که می تواند پروسۀ دانلود فیلم های اینستا را با مشکل مواجه کند، فعال بودن حالت صرفه جویی انرژی گوشی کاربر است و با غیر فعال کردن آن، تمام فیلم ها به راحتی دانلود می شوند.
3. حذف شدن ویدیو
در برخی مواقع نیز ممکن است که مالک ویدیو، آن را حذف کرده باشد که در این صورت کاربران نمی توانند آن را دانلود کنند.
4. عدم وجود حافظه
پر بودن حافظۀ گوشی، یکی دیگر از دلایلی است که می تواند مانع دانلود فیلم های اینستا بشود و کاربران معمولاً با نصب کارت حافظه بر روی گوشی هوشمند خود، این مشکل را حل می کنند.
چرا بعضی از پست های اینستا دانلود نمیشه؟
از مهم ترین دلایل عدم دانلود پست های اینستا، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1) رفرش نشدن اینستاگرام
اگر سرعت اینترنت، مناسب نباشد اینستا رفرش نمی شود و کاربران آن نمی توانند پست های مورد نظر خود را مشاهده کنند.
2) فعال بودن حالت mute
موضوع دیگری که می تواند دانلود پست های اینستا را مختل کند، فعال بودن حالت mute است که البته با غیر فعال کردن آن، این مشکل به راحتی حل می شود و کابران می توانند پست های مورد نظر خود را دانلود کنند.
3) زیاد بودن تعداد هشتگ های پست
یکی دیگر از دلایل عدم دانلود پست های اینستا، زیاد بودن تعداد هشتگ های پست است که کاربران با کم کردن آن، می توانند مشکل به وجود آمده را حل کنند.
4) بلاک شدن
اگر در اینستا بلاک شده باشید طبیعتاً پست ها و استوری هایی که توسط کاربران این برنامه بارگذاری می شود را نمی توانید مشاهده کنید.
5) خصوصی بودن اکانت اینستا
یکی دیگر از مسائلی که مانع دانلود پست های اینستا می شود، خصوصی بودن اکانت کاربران است و در این صورت فقط فالوور های شخص می توانند پست های بارگذاری شده را دانلود و مشاهده کنند.
6) مخفی کردن پست ها
اگر کاربران اینستا، در حین انتشار پست های خود گزینۀ close Friend را فعال کرده باشند، پست های آن ها مخفی می شود و فقط افرادی که توسط خود کاربر انتخاب شده باشند، می توانند پست های بار گذاری شده را دانلود کنند.
پیشنهاد ما به کاربران اینستا این است که برای افزایش اطلاعات خود در مورد این برنامه و ساختار آن، به فروشگاه فالو با ما مراجعه کنند و فیلم های آموزشی که در مورد این برنامه تهیه شده را، خریداری کنند تا روش های کار کردن با این برنامه را بیاموزند و بتوانند مشکلاتی که در حین کار کردن با این برنامه برای آن ها پیش می آید را حل کنند.

چرا از اینستا فیلم دانلود نمیشه

 دانلود فیلم از اینستاگرام بدون نرم افزار

دانلود فیلم از اینستاگرام وابسته به برنامه های اطراف است اما اگر نکاتی که ذکر شده است را رعایت کنید، می توانید بدون نیاز به نرم افزار فیلم های داخل اینستاگرام را دانلود کنید و از آن بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به اینستاگرام و همچنین جذب فالوور می توانید با فالو با ما همراه باشید.

 

نوشتن دیدگاه