سبد خرید / 0
چگونه یک کا فالوور بگیریم

برای رسیدن به 1kفالوور راه های مختلفی پیش رو دارید. برخی از آنها هزینه بر بوده و برخی هم با انجام چند کار اصولی و ساده انجام میشود. امروزه با روش های مختلفی که اینستاگرام پیش روی ما می گذارد، امکان افزایش فالوور چه با پرداخت هزینه و چه بدون پرداخت هزینه به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید به راحتی با انجام چند کار خاص فالوورهای خودتان را به یک کا و حتی بیشتر رسانده و پیشرفت خوبی در زمینه افزایش فالوور داشته باشید. برای اینکه میزان فالوورهایتان زیاد شود، به راه هایی که در ادامه پیش رویتان می گذاریم دقت کافی داشته و در عمل به آنها استمرار داشته باشید تا در نهایت بتوانید به هدفی که برای خود تعیین کرده اید دست پیدا کنید. رسیدن به یک کا فالوور امروزه دیگر هیچ امر عجیب و غریبی نیست و حتی افراد معمولی هم توان رسیدن به این مقدار از دنبال کننده را دارند. اگر شما هم دوست دارید که جزو افرادی باشید که بالای هزار عدد فالوور دارند پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

چگونه یک کا فالوور بگیریم

چگونه 1k فالوور بگیریم

به استفاده از روش هایی که در زیر مطرح می کنیم، می توانیم یک کا فالوو را در سریع ترین زمان بگیرید.

خرید فالوور

آسان ترین راه خرید فالوور است. امروزه وب سایت های زیادی مانند فالو با ما به وجود آمده اند که راه طولانی و خسته کننده افزایش فالوور را بریتان در یک لحظه می پیمایند. فقط کافیست تا تعداد فالوور را مشخص کرده و هزینه مربوطه را بپردازید تا در سریعترین زمان تعداد فالوورهایتان افزایش پیدا کند.

تبلیغات

دومین راه ساده تبلیغات است. شما به واسطه تبلیغات در پیج های همکار خیلی راحت می توانید تعداد فالوورهای خود را بالا برده و پیشرفت چشمگیری در زمینه افزایش فالوور داشته باشید.

لایو گذاشتن

اگر لایو شما از محتوای خوبی برخوردار باشد و اینستاگرام تشخیص بدهد که لایو شما یک لایو مناسب است، آن را در اکسپلورر قرار می دهد. همین امر موجب می شود تا لایوتان در دسترس افراد زیادی قرار بگیرد. آنها با آمدن به لایو شما می توانند شما را فالوو کنند و به این جهت شما می توانید فالوورهای خود را به 1k برسانید.

تبادل

با پیج هایی که در زمینه کاری شما فعالیت می کنند تبادل کنید. تبادل کردن یکی از راه ها آسان و راحت به جهت افزایش فالوور است .شما می توانید به دو شکل پست یا استوری با دیگران تبادل داشته و اقدام به افزایش فالوور تا یک کا نمایید.

انتشار محتوای باکیفیت

یکی از مواردی که در افزایش فالوور تاثیرگذار است و دیگر از کسی پنهان نیست انتشار محتوای باکیفیت است. اگر محتوای باکیفیت و یونیک تولید کنید، طولی نمی کشد که افراد زیادی تمایل به دنبال کردن شما خواهند داشت. کافیست تا محتوایی که تا به حال کسی تولید نکرده را تولید کنید و بعد هم آن را انتشار دهید تا افراد زیادی جذب شما شوند.

چگونه یک کا فالوور بگیریم

فعالیت مستمر

برای داشتن یک کا فالوور باید فعالیت مستمری هم داشته باشید. یعنی زیر پیج های مختلف کامنت بگذارید، پست های دیگران را لایک کنید، بقیه را فالوو کنید و ... تا به این شکل تعداد فالوورهایتان به یک کا برسد.
برای رسیدن به 1 کا فالوور چقدر زمان لازم است؟
زمان رسیدن به 1 کا فالوو به شیوه و روشی که می خواهید فالوورهایتان را زیاد کنید مرتبط است. مثلا اگر اقدام به خرید فالوور کنید همان لحظه 1k فالوور می گیرید اما اگر بخواهید مثلا با شیوه ای مانند تبادل پیش بروید، مدت زمان رسیدن به یک کا کاملا اینکه طرف مقابل چه مقدار فالوور فعال دارد و آنها به چه اندازه محتوای پیج شما را می پسندند بستگی دارد.

فالو با ما : عرضه کننده فالوور های اینستاگرام

برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به افزایش فالوور و همچنین خرید آن می توانید با فالو با ما همراه باشید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با مشاوران ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه