سبد خرید / 0
بهترین پیج های فارسی اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه‌ اجتماعی پرطرفدار بوده که در آن کاربران با سلیقه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و هر کدام به دنبال پیج مورد علاقه خود هستند. بهترین پیج‌های اینستاگرام در زمینه‌ی آشپزی و غذا، روانشناسی و بهبود فردی، طنز و موضوعات سرگرمی، حقایق علمی، طبیعت و اسرار ماورالطبیعه و سایر زمینه ها هستند. جذابیت بالایی که برخی پیج‌ها دارو باعث شده تا فالوورهای زیادی را هم جذب کند که این امر باعث افزایش تعداد بازدیدها و همچنین لایک و کامنت خواهد شد. پیج که بتواند علایق کاربران را دنبال کند قطعا مورد استقبال قرار می‌گیرد. امروزه مطالب طنز و علمی و همچنین اخبار روز پرطرفدار هستند و پیج‌هایی که در این حوزه فعالیت دارند با حجم بالایی از بازدید روبرو هستند.

بهترین پیج خبری اینستاگرام

پیج‌هایی که اخبار روز را در اختیار مردم قرار می‌دهند همیشه پرطرفدار هستند. پیج‌های خبری ایرانی و خارجی هر کدام بازدیدکنندگان مختص به خود را دارند. در زیر بهترین پیج‌های خبری را معرفی می‌کنیم تا شما شناخت بهتری برای دنبال کردن آنها داشته باشید.

  • اولین و مهمترین پیج خبرگذاری ایسنتا بوده که به عنوان یک پیج خبری پرطرفدار معرفی می‌شود و همیشه اخبار روز را در اختیار طرفداران خود قرار می‌دهد. این پیج از ۰۰۰۳۷۵ فالوور تشکیل شده است.
  • آخرین خبر دومین پیج خبری پر بازدید بوده که فالوورهای زیادی هم دارد. این پیج اخبار مربوط به ایران و جهان و در همه موضوعات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
  • خبرگذاری فارس هم یک پیج کاملا معتبر بوده که پست‌هایی کاملا بروز را به اشتراک می‌گذارد و محتواهای آن حاوی اطلاعات صحیح و مورد اعتماد هستند.
  • سینما نوین یک پیج خبری برای علاقه مندان به سینما و تلویزیون است‌‌
  • تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس هم یک پیج کاملا قانونی و معتبر است.

بهترین پیج های فارسی اینستاگرام

بهترین پیج های اینستاگرام در زمینه مطالب سرگرم کننده

پیج‌هایی که برای سرگرمی طراحی شده اند و حاوی مطالب سرگرم کننده و طنز هستند بدین ترتیب طرفداران مختص به خود را دارند. در زیر به بهترین پیج‌‌ها اشاره می‌کنیم:

  • مستر طنز حاوی کلیپ و مطالب خنده دار بوده که کاملا سرگرم کننده هستند.
  • پیج خندون نمکی حاوی محتواهای طنز و سرگرم کننده درباره موضوعات مختلف بوده که بیشتر از پیج‌های دیگر مورد استقبال قرار می‌گیرد.
  • پیج اینستاگرام کافه جمله حاوی جملات عاشقانه ، مذهبی ، آموزنده بوده که در سرگرم کردن کاربران نقش مهمی دارد.
  • پیج دوربین مخفی فوق العاده سرگرم کننده بوده و موضوعات مختلف را به خوبی پوشش دهی می‌کند.
  • پیج اینستاگرام بانه مدیا حاوی مطالب جالب و سرگرم کننده است.
  • پیج اینستاگرام فکت تیوی که در آن عجایب جهان و مطالب علمی به اشتراک گذاشته می‌شود.
  • پیج اینستاگرام کلیپ وان که از شعر و کلیپ‌های طنز تشکیل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پیج اصلی تتلو و سایر پیج های پرحاشیه ایرانی با ما در فالو با ما همراه شوید. 

بهترین پیج های فارسی اینستاگرام

رتبه

اسم اکانت اینستاگرام تعداد فالوور
1 Instagram @instagram 512
2 Cristiano Ronaldo @cristiano 447
3 Kylie @kyliejenner 343
4 Leo Messi @leomessi 331
5 Selena Gomez @selenagomez 323
6 therock @theroc 318
7 Kim Kardashian West @kimkardashian 314
8 Ariana Grande @arianagrande 313
9 Beyonce @beyonce 259
10 Khloe @khloekardashian
247
11 Kendall
@kendalljenner
239
12 Justin Bieber @justinbieber 238
13 National Geographic @natgeo 224
14 Nike @nike 220
15 Taylor Swift @taylorswift 212
16 Jennifer Lopez @jlo 210
17 Virat Kohli @virat.kohli
198
18 Kourtney Kardashian @kourtneykardash
181
19 ene10ta Erre Neymarjr @neymarjr 174
20 Miley Cyrus @mileycyrus 173
21 Katy Perry @katyperry
162
22 Kevin Hart @kevinhart4real
144
23 Zendaya @Zendaya
143
24 Demi Lovato @ddlovato
133
25 Cardi B @iamcardib
132
26 badgalriri @badgalriri
130
27 Ellen DeGeneres @theellenshow 120
28 Real Madrid CF 34 @realmadrid
119
29 LeBron James @kingjames 118
30 Champagnepapi @champagnepapi 112
31 Chris Brown @chrisbrownofficial 110
32 FC Barcelona @fcbarcelona
109
33 Billie Eilish @billieeilish 103
34 UEFA @championsleague 94
35 DUA LIPA @dualipa 83
36 Gal Gadot @gal_gadot 81
37 Vin Diesel @vindiesel 80
38 Priyanka Chopra Jonas @priyankachopra 78
39 NASA @nasa 77
40 Gigi Hadid @gigihadid 74
41 David Beckham @davidbeckham 73
42 snoopdogg @snoopdogg 73
43 Victorias Secret @victoriassecret 72
44 Shraddha @shraddhakapoor 72
45 Shakira @shakira 72
46 Kylian Mbapp @k.mbappe 71
47 Shawn Mendes @shawnmendes 68
48 Narendra Modi @narendramodi 67
49 wholeNewGame @nba 67
50 Deepika Padukone @deepikapadukone 67
51 Emma Watson @emmawatson 66
52 Alia Bhatt @aliaabhatt 66
53 Ronaldo de Assis Moreira @ronaldinho 66
54 Justin Timberlake @justintimberlake 65
55 Will Smith @willsmith 64
56 BTS @bts.bighitoffical 64
57 Marvel Entertainment @marvel 64
58 camila @camila_cabello 63
59 Maluma @maluma 62
60 Akshay Kumar @akshaykumar 62
61 Raffi Ahmad and Nagita S @raffinagita1717 62
62 Jacqueline Fernandez @jacquelinef143 61
63 Marcelo Vieira Jr @marcelotwelve 60
64 Sooyaa @sooyaa__ 60
65 9GAG Go Fun The World @9gag 58
66 Whindersson Nunes @whinderssonnunes 58
67 AnushkaSharma1588 @anushkasharma 58
68 Premier League @premierleague 57
69 Paul Labile Pogba @Paul Labile Pogba 54
70 Chris Hemsworth @chrishemsworth 54
71 Zac Efron @zacefron 53
72 Juventus Football Club @juventus 53
73 Leonardo DiCaprio @leonardodicaprio 53
74 Tata Werneck @tatawerneck 53
75 Zlatan Ibrahimovi @iamzlatanibrahimovic 53
76 Lady Gaga @ladygaga 52
77 Robert Downey Jr Officia @robertdowneyjr 52
78 J Balvin @jbalvin 52
79 Sunny Leone @sunnyleon 52
80 Ayu Tingting @ayutingting92 51
81 ZARA Official @zara 51
82 Mohamed Salah @mosalah 51
83 Sergio Ramos @sergioramos 51
84 CHANEL @chanelofficial 50
85 HUDA KATTAN @hudabeauty 50
86 Adele @adele 50
87 James Rodriguez @jamesrodriguez10 49
88 Michelle Obama @michelleobama 49
89 Lele Pons @lelepons 48
90 Gucci Official @gucci 48
91 Louis Vuitton Official @louisvuitton 48
92 Gareth Bale @garethbale11 47
93 5-Minute Crafts @5.min.crafts 46
94 Paulo Dybala @paulodybala 46
95 Daddy Yankee @daddyyankee 45
96 National Geographic Trav @natgeotravel 45
97 Vanessa Hudgens @vanessahudgens 45
98 Nike Football Soccer @nikefootball 44
99 Cara Delevingne @caradelevingne 43
100 Tasty @buzzfeedtasty 42

بهترین پیج اینستاگرام در زمینه عکس

عکس‌هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شوند متناسب با سلیقه و علایق کاربران هستند‌. به همین دلیل امروزه پیج‌های مختلفی در این حوزه فعالیت دارند. بهترین پیج‌های عکس عبارتند از:

  • chaharmahal.wildlife یک پیج جذاب بوده که عکس‌ها در آن پشت صحنه فوق‌العاده ای دارند. تصاویر پرندگان کمیاب در این پیج دیره می‌شود.
  • jazbnak یک پیج با حال بوده که شما می‌توانید در آن عکس‌های طنز را به راحتی مشاهده کنید.
  • ajayeb_jahan یک پیج منحصر به فرد بوده که در آن تصاویر عجیب از طبیعت کل جهان ثبت شده است.
  • پیچ اینستاگرام گردش سیتی که حاوی تصاویر زیبایی از مناظر دیدنی بوده و شما را ترغیب به سفر می‌کند.
  • پیچ اینستاگرام گل فروشی گل کوچیک که تصاویر دیدنی آن فوق العاده هستند.

بهترین پیج علمی اینستاگرام

پیج‌های علمی در اینستا مخاطبان زیادی دارند و علاقه افراد به افزایش اطلاعات عمومی و سطح دانش خود باعث شده تا جذب این پیج‌‌ها شوند‌. در زیر به معرفی چند پیج علمی می پردازیم:

  • نشنال جئوگرافیک با آیدی اولین پیج علمی بوده که اطلاعات خوب و دقیقی را به کاربران و دنبال کنندگان خود می دهد. این پیج نیازی به تعریف ندارد چون پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارد حاوی تصاویر زیبایی و علمی هستند.
  • گودارد ناسا با آیدی یک پیج علمی بوده که توسط مرکز تحقیقاتی ناسا راه اندازی شده و تنها مطالب علمی از زمین و آسمان را به اشتراک می‌گذارد.
  • سازمان ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده آمریکا که در آن تصویر و اطلاعاتی مهم از اقیانوس ها ارائه می شود.
  • کاوشگر مریخ برای افراد علاقه مند به سیارات دیگر بهترین گزینه بوده و می‌تواند اطلاعات علمی خوبی به آنها بدهد.
  • پیج علم و تکنولوژی هم از پیج های علمی و آموزنده است.

بهترین پیج های فارسی اینستاگرام

بهترین پیج اینستاگرام معرفی کتاب

خواندن کتاب می‌تواند سطح علم و آگاهی ما را افزایش دهد و در سرگرم کردن نقش مهمی را ایفا می‌کند به همین دلیل امروزه پیج‌های معرفی کتاب در اینستا طرفداران زیادی دارند. برای علاقه مندان به کتاب چند پیج عالی در نظر گرفتیم که آنها را معرفی می‌کنیم:

  • پیج کتاب خوب که بهترین کتاب متناسب با نیاز و سلیقه شما معرفی می‌کند.
  • نقد کتاب که به بررسی کتاب های خوب و سرگرم کننده می پردازد.
  • انزوا یک پیج عالی در زمینه معرفی کتاب است و شما می توانید در انزوا و خلوت آن را مطالعه کنید.
  • کتاب بخوانیم از دیگر پیج های معتبر در زمینه معرفی کتاب است.
  • کتابیسم
  •  اتاق کتاب

برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به بهترین و محبوب ترین پیج های اینستاگرام می توانید با فالو با ما همراه باشید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با مشاوران متخصص ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه