لیست بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

امروزه رشد سریع صفحه اینستاگرامی و افزایش تعداد فالوور های آن جزو اهداف و آرزوهای مدیران پیج های مختلف اعم از پیج های فروشگاهی و… است که برای رسیدن به این هدف تبلیغات گسترده ای انجام می دهند. یکی از این تبلیغات که بسیار مفید بوده که جزو دستور کار بسیاری از مدیران پیج های مختلف قرار دارد تبلیغ در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام می باشد. اما همیشه این سوال مطرح می باشد که کدام پیج برای تبلیغ کردن مناسب است؟ اگر شما نیز به دنبال یک پیج بزرگ برای تبلیغات هستید بهتر است اول یک پیج بزرگ همراستا با نوع خدمات و یا محصولات خود انتخاب کنید تا از جامعه هدف خود باز نمانید. به عنوان مثال اگر شما یک پیج آرایشی و بهداشتی دارید باید پیج هدف خود را برای تبلیغات به گونه ای انتخاب کنید که بیشتر فالوورهای آن را خانم‌ ها تشکیل بدهند. ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم که به صورت تخصصی راهنمایی های لازم را برای انتخاب بهترین پیج برای تبلیغات در اینستاگرام به شما ارائه دهیم.

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد:
چگونه در اینستا استوری را همه ببینند

لیست بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

چگونه بهترین پیج را برای تبلیغات در اینستاگرام بشناسم؟

اگر می خواهید یک پیج مناسب و ایده آل برای تبلیغات خود شناسایی کنید همانطور که قبلا هم گفتیم در درجه اول باید به این مسئله دقت کنید که پیج هدف شما را ان دسته از مخاطبینی تشکیل داده باشند که با پیج شما همخوانی داشته باشند. و اما برای انتخاب بهترین پیج تبلیغاتی در اینستاگرام میتوان گزینه های متعدد دیگری را نیز بیان کرد که در ادامه به آن‌ ها پرداخته ایم؛

  • برای انتخاب بهترین پیج به منظور تبلیغات اینستاگرامی باید به افراد فعال و پویا در آن پیج فعالیت داشته باشند. به عنوان مثال یک پیج هدف باید هم فالوورهای زیاد داشته باشد و هم این فالورها با آن پیج تعامل داشته باشند و در پیج فعالیت کنند. به عنوان مثال وجود کامنت های فراوان در زیر پست های یک پیج نشان دهنده تعامل بالای کاربران با آن پیج می باشد. برخی مواقع ممکن است که شما تعداد فالوور های بالایی را در یک صفحه اینستاگرامی مشاهده کنید، اما در واقع تعداد لایک ها و کامنت ها در پست های آن صفحه بسیار محدود هستند. این نشان دهنده فیک بودن فالوور های موجود در صفحه اینستاگرامی است‌.
  • چگونگی فعالیت پیج نیز اهمیت بسیار بالایی در موثر بودن تبلیغات شما دارد. به عنوان مثال پیج های مختلفی وجود دارند که از طریق نفوذ کلام با مخاطبین خود ارتباط برقرار می کنند. شما می توانید از طریق این پیج ها کسب و کار خود و یا صفحه اینستاگرامی خود را به مخاطبین نمایش دهید و آن را به جامعه هدف خود معرفی کنید. اگر بخواهیم در این مورد یک مثال عینی مطرح کنیم می توانیم به پیج مجله ژوان اشاره کنیم. در واقع این مجله با استفاده از محتوا های گرافیکی بسیار جذاب تبلیغات شما را با زبان خودش انجام می دهد. انواع مختلف پیج های دیگری نیز مشابه این پیج وجود دارند که شما می‌ توانید بهترین تبلیغات را به واسطه آنها داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پیج اصلی تتلو و سایر پیج های پرحاشیه ایرانی با ما در فالو با ما همراه شوید. 

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد:
چگونه فالوور جمع کنیم برای پیج شخصی [افزایش فالوور پیج شخصی]
لیست بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

تا به اینجا یک دید کلی در مورد انواع پیج های اینستاگرامی و چگونگی تبلیغ و در آنها پیدا کرده ایم. اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر به موضوع بپردازیم و بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ را معرفی کنیم می توانیم به چند پیج معتبر و بزرگ که کار تبلیغات را به صورت تخصصی انجام می دهند اشاره کنیم؛

  • یکی از بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ پیج تکست کلاب است. این پیج مخاطبین و فالوور های بسیار زیادی دارد و حدود ۵ میلیون مخاطب دارد که بیش از نیمی از آنها فعال هستند و با این صفحه اینستاگرامی در تعامل می باشند. در واقع مخاطبین این پیج را هم آقایان و هم خانم ها تشکیل می دهند. شما به منظور رونق کسب و کار خود و فروش محصولات خود می توانید از طریق این پیج اقدام نموده و صفحه اینستاگرامی خود را تبلیغ کنید.
  • پیج های بسیار بزرگ و مهمی در زمینه‌ های مختلف از جمله سرگرمی، آشپزی، کسب و کار، مد و لباس، آرایشی و بهداشتی و… در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند. همانطور که قبلا هم برای شما توضیح دادیم قبل از اینکه برای تبلیغات اقدام کنید باید جامعه هدف خود را شناسایی نمایید. به عنوان مثال اگر شما یک صفحه اینستاگرامی برای فروش اکسسوری های زنانه و زیورآلات زنانه دارید باید تبلیغات خود را در صفحات مربوط به آرایشی و بهداشتی و یا صفحات مربوط به لباس زنانه و یا صفحات دیگری که خانم ها و بانوان مخاطبان ها می باشند انجام دهید. یک مثال دیگر این است که در صورتی که اگر قصد شما تبلیغ وسایل کوهنوردی و یا فروش آن ها می باشد بهتر است درد صفحات و پیج هایی که خانم ها و آقایان به صورت مشترک در آنها حضور دارند تبلیغ کنید به عنوان مثال تبلیغ وسایل کوهنوردی در صفحات دانستنی های علمی و یا سرگرمی گزینه مناسبی به شمار می آید.
نوشتن دیدگاه