سبد خرید / 0
بیو آماده اینستاگرام

اینستاگرام، یک اپلیکیش کاربردی است که بر اساس عکس و ویدیو طراحی شده است و کسانی که از آن استفاده می کنند باید پست های خود را به همراه عکس و ویدیو در آن منتشر کنند. اولین نسخه این برنامه در سال 2010 به بازار عرضه شد و از آن جایی که از قابلیت های بی نظیری برخوردار بود و توانست خدمات مفیدی به کاربران خود ارائه دهد، خیلی مورد استقبال قرار گرفت و توجه افراد زیادی را به سمت خود معطوف کرد.
البته، ساختار این برنامه مدام به روز رسانی می شود و قابلیت های آن ارتقا پیدا می کند. به همین دلیل نیز امروزه کاربران زیادی در بستر آن فعالیت می کنند و به جرأت می توان گفت، این برنامه در حال حاضر نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ایفا می کند. از این رو، ما قصد داریم در ادامه در مورد بیو که یکی از قسمت های مهم برنامه اینستاگرام است، صحبت کنیم و روش درست انتخاب بیو آماده اینستاگرام را برای شما توضیح دهیم. پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا هم بیش تر اهمیت قابلیت بیو اینستاگرام را درک کنید و هم یاد بگیرید که چگونه برای صفحه اینستاگرام خود بیو مناسبی بنویسید.

بیو آماده اینستاگرام

چند نمونه متن بیوگرافی ادبی آماده برای اینستاگرام

بیو یا همان بیوگرافی، یک متن خاصی است که کاربران اینستا در صفحه شخصی خود منتشر می کنند. این متن 150 کاراکتر دارد و اولین چیزی است که برای فالوور های یک کاربر نمایش داده می شود. از این رو باید تا جایی که امکان دارد به صورت حرفه ای نوشته است و کوچک ترین ایرادی در آن وجود نداشته باشد تا بتواند افراد را جذب کند و یک تصویر خوب از نویسنده در ذهن آن ها ترسیم کند.
البته، نا گفته نماند که موضوع این متن کاملاً اختیاری است و هر کاربری اجازه دارد که با توجه به هدف و سلیقه شخصی خود بیوگرافی اش را بنویسد. اما از آن جایی که متون ادبی قدرت بالایی دارند و ساختار آن ها بیش تر با ذات انسان سنخیت دارد، اکثر کاربران، ترجیح می دهند که از این نوع متون استفاده کنند و با یک بیو ادبی جذاب، خود شان را به فالوور هایشان معرفی می کنند. جالب است بدانید که اکثر کاربران اینستا، حین نوشتن بیوگرافی خود خیلی وسواس به خرج می دهند و حتی در بسیاری از مواقع نیز از متون ادبی آماده و سخن بزرگان استفاده می کنند. اینک ما نیز چند متن ادبی آماده برای شما مثال می زنیم:
”گر نباشد رنگ رویا، به چه دل باید سپرد“
"من بهارم که جهان از نفسم خندان است"
"قبل از انکه دل برنجانی کلامت را بسنج تیر رفته بر نمیگردد به آغوش کمان"
"عین دریاییم و دریا عین ما؛ نیست ما را ابتدا و انتها."
"شده باران بزند بر بدن پنجره‌ ات
ناگهان بغض بیفتد به تن حنجره‌ ات"
"ما از تبار پرستوهاییم؛ رسم ما پر کشیدن است و بس"
"بغض کردی اما لبخند زدی شاید این تلخ ترین اتفاق دنیاست..."

‏"مثل مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت
حالِ من بد بود اما هیچ کس باور نداشت"
"هر پریشان نظری لایق دیدار تو نیست"
"می رود عُمر ولی خنده به لب باید زیست"
"آدم ‌ها را آرام آرام دوست داشته باشيم. هربار چای داغ را با عجله سر كشيديم، سوختيم …"
"خزان هم با سرود برگ ریزان عالمی دارد"
"در اوج عاقل بودن دیوانگی رخ می دهد"
"گفتم مرا یادت نبر گفتا تو در یادی مگر …"
"هر که بی ما خوش است در خوشی ‌اش برکت"

بیو آماده اینستاگرام

نمونه هایی از متن بیوگرافی انگیزشی آماده برای اینستاگرام

متن های بیوگرافی انگیزشی آماده نیز، طرفداران زیادی دارند و ما در این قسمت به چند مورد از این متون اشاره خواهیم کرد:
”دنبال یه دلیل برای پرواز بگرد حتی وقتی هزار تا دلیل برای سقوط داری. “
”هرگز از چیزی که واقعاً می خواهی دست نکش. صبر کردن خیلی سخته اما حسرت خوردن از اونم سخت تره. “
”در سکوت پیش برو فقط زمانی صحبت کن که وقتش شده باشه و بگی کیش و مات. “
تذکر: با توجه به این که برنامه اینستاگرم همیشه در دسترس است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند، کاربران باید حضور پر رنگی در آن داشته باشند و بتوانند خود را به بهترین شکل به مخاطبان شان معرفی کنند. نوشتن یک بیوگرافی جذاب، یکی از بهترین راه هایی است که برای معرفی کاربران اینستا وجود دارد. از این رو، توصیه ما این است که حتماً در حین نوشتن بیوگرافی خود اصول لازمه را رعایت کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.
در آخر نیز پیشنهاد ما این است که اگر تمایل دارید بیش تر با برنامه اینستا آشنا شوید و مبانی استفاده از این برنامه را یاد بگیرید از سایت فالو با ما دیدن کنید و ویدیو های آموزشی ما را تهیه کنید. شما با مشاهده این ویدیو ها می توانید جدید ترین ترفند ها و تکنیک های استفاده از اینستا را بیاموزید و از قابلیت های این برنامه، به بهترین وجه ممکن استفاده کنید.

 

نوشتن دیدگاه